RKS Łubnica
Informacje

NASZA OFERTA

RKS Łubnica w TV, w filmie "Apetyt na ślimaka".

Ślimaki winniczki - skup 2011.

RKS Łubnica przygotowuje się do skupu ślimaków winniczków. Pozyskanie ślimaka winniczka (Helix pomatia) trwa od dnia 1 maja do dnia 31 maja 2011 r. Poszukujemy dostawców ślimaków winniczków. Ceny do negocjacji. Dostawy hurtowe. Informacje: +48 614445430

Osoby organizujące punkty skupu i osoby zajmujące się zbieraniem ślimaków muszą zaznajomić się z obowiązującymi zasadami zbioru ślimaków z zakresu przepisów o ochronie przyrody oraz rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 28 września 2004 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną (Dz. U. z 2004 r. Nr 220, poz. 2237), dotyczących terminu zbioru oraz średnicy muszli ślimaków oraz o przestrzeganiu praw właścicieli i użytkowników terenu.
(kwiecień 2011)

RKS Łubnica na antenie Radiu Merkury

Targi TABO Poznań i PIK Września


Tradycyjnie pod koniec października RKS Łubnica wziął udział w targach organizowanych przez naszych dystrybutorów z Wrześni i Poznania.
Oprócz atrakcyjnych warunków handlowych, przygotowaliśmy także degustację łubnickich produktów, cieszących się uznaniem konsumentów.
(październik 2010)

Nowa strona internetowa RKS Łubnica

Uruchomiony został nowy serwis internetowy RKS Łubnica. Strona zawiera m.in. pełen opis działów Kombinatu, oferty produktów i usług oraz galerię zdjęć.
(wrzesień 2010)

Nowy produkt spożywczy RKS Łubnica

W przetwórni RKS Łubnica trwają intensywne przygotowania do wprowadzenia na rynek nowego produktu - Sosu włoskiego. Sos posiadać będzie ziołowy aromat, charakterystyczny dla kuchni śródziemnomorskiej i lekko pikantny smak. Do nabycia w sklepach już wkrótce !
Więcej informacji o łubnickim sosie włoskim tutaj
(sierpień 2010)

Nowe ciągniki w RKS Łubnica

Po wielomiesięcznych negocjacjach, RKS Łubnica zakupił dwa używane ciągniki. Wybrane zostały uznane, światowe marki : John Deere i Deutz Fahr.
Zobacz na zdjęciu.
(sierpień 2010)

Skup ślimaka winniczka

RKS Łubnica poszukuje dostawców ślimaków winniczków. Ceny do negocjacji. Dostawy hurtowe. Informacja : +48 614445430
(marzec 2010)

Jajka z chowu ściółkowego

Od 2010 roku RKS Łubnica produkuje jajka wyłącznie z chowu śćiółkowego. Zmiana dostosowana została do wymogów Unii Europejskiej. W kurnikach zamontowano specjalne gniazda dla kur, których producentem jest RKS Łubnica. Nioski posiadają obecnie warunki zbliżone do naturalnych, co wpływa na jakość ich życia. Jak dowiodły badania naukowe, szczęśliwa kura znosi smaczniejsze i zdrowsze jajka.
Szczegółowe informacje tutaj
(styczeń 2010)

Sprzedaż działek w gminie Wielichowo

RKS Łubnica informuje. Trwa sprzedaż działek pod działalność godpodarczą z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Wielkość poszczególnych działek do uzgodnienia. Informacje w RKS Łubnica pod numerem telefonu +48 614445430. Plan sprzedawanych działek dostępny na miejscu. Zapraszamy!
(wrzesień 2009)