Zakład drzewny
RKS Łubnica

NASZA OFERTA

Tartak i Stolarnia w Augustowie

RKS Łubnica jest uznanym producentem w branży drzewnej.
W skład łubnickiego zakładu drzewnego wchodzi: tartak, suszarnia i stolarnia z parkiem maszyn. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w takich dziedzinach jak: kompleksowa obróbka drewna czy ciśnieniowa impregnacja drewna w autoklawie.
W produkcji RKS Łubnica znajduje się między innymi tarcica iglasta nieobżynana i obżynana różnej grubości (suszenie / impregnowanie) oraz więźby dachowe, podłogi sosnowe, boazeria i meble. Wszystkie wyroby drewniane wykonujemy według wymagań klienta.
Istotną częścią naszej produkcji jest program ogrodowy: domki gospodarcze, altany różnego typu, systemy ogrodzeniowe (bramy, pergole, płoty), meble ogrodowe (stoły, ławy), piaskownice, regały do kwiatów, paliki toczone i korowane.
Specjalnością naszej produkcji są: pawilony dla norek i lisów, ambony myśliwskie i palety jednorazowe.

Zakład drzewny

tartak RKS Łubnica

Zakład drzewny RKS Łubnica funkcjonuje od 1986 roku. To tartak i stolarnia z kompletnym wyposażeniem pozwalającym na pełną obróbkę drewna oraz autoklaw do ciśnieniowej impregnacji drewna, środkami bezpiecznymi dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.

Świadczymy usługi tartaczne i stolarskie w zakresie przecierania i obróbki drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli i programu ogrodowego.
Oferujemy specjalistyczne, impregnowane, konstrukcje drewniane (m.in. pawilony dla norek o długości 102 metrów i myśliwskie ambony strzelnicze), wyroby z drewna do transportu i pomieszczeń gospodarczych (np. europalety, gniazda do kurników) czy też program ogrodowy.

Wyroby z drewna oferowane przez nasz zakład drzewny charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z normami polskimi i europejskimi.

Łubnicki tartak i stolarnia wykonuje kantówki strugane (krawędzie załamane 68x68cm/88x88cm), paliki, więźby dachowe i inne konstrukcje drewniane oraz indywidualne zamówienia według projektu klienta.

Kontakt

Kierownik zakładu:
Roman Piasecki

Telefon:
+48 61 444 54 33 wew. 45
+48 698 181 109

Fax:
+48 61 444 69 47

Mail:
lubnica@pro-onet.pl

Kontakt z działem handlowym:
handlowy@rks-lubnica.pl
zamowienia@rks-lubnica.pl

Produkty

domek narzędziowy RKS Łubnica

RKS Łubnica - stolarnia i tartak / zakład drzewny w Augustowie